Mikołaj w  CANAL+

Przed nami ulubiony czas w roku każdego Klienta CANAL+!
Mikołaj CANAL+ przygotował   dla Klientów następujące gwiazdkowe prezenty:

• Pakiet EXTRA + przez 6 MIESIĘCY ZA 0 ZŁ!

Pakiet Extra+ zaspokoi filmowy apetyt nawet największych kinomaniaków! To rozwiązanie znajdzie miłośników wśród Klientów, którym zależy na wysokim wyborze kanałów z zachowaniem niskiej ceny.

• Pakiet z CANAL+ przez 6 MIESIĄCE ZA 49 ZŁ!

Pakiety z CANAL+ to pakiety będące kombinacją największej dawki sportowych emocji, hitów filmowych prosto z kinowych ekranów oraz rewelacyjnych oryginalnych produkcji CANAL+!

Superpremium+ 4K

Święta coraz bliżej.

Pakiet dla ceniących najlepszy sport najnowsze produkcje filmowe, jakość obrazu której nie ma u konkurencji pakiet dla wymagajacych od telewizji tego co najlepsze  pakiet to
Superpremium+ 4K 49,99 zł/6 m 139,99 zł/18 m


MINIMINI+ Z MALUCHA ZROBI ZUCHA!

MiniMini+ to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach i o ich potrzebach. Bawi i uczy. Inspiruje i rozwija.

MiniMini+ produkuje autorskie programy, takie jak: „Dzielny lew Eryk”, „ Myszka w paski”, „Rysuj z Myszką w paski”, „Zagadki Myszki w paski” czy „Księżniczka Hania i Grymasek”. Eryk jest przedszkolakiem i, mimo że jako lew zawsze powinien być dzielny, zdarza mu się przestraszyć, np. wizyty na basenie czy pierwszego dnia w przedszkolu. Bohater pokazuje dzieciom, jak odnaleźć się w trudnych sytuacjach, jak być samodzielnym czy radzić sobie z emocjami. Myszka w paski służy dobrą radą – pomoże w nauce liczenia, podpowie najmłodszym jak dbać o higienę oraz co zrobić, gdy skaleczą się w palec lub przewrócą. Wrażliwa i bardzo ciekawa świata Księżniczka Hania posiada zaś niezwykłą zdolność znajdowania rozwiązań w trudnych sytuacjach. Z bajki o Hani i nieco marudnym Grymasku dzieci dowiedzą się, jak - mimo różnic - zaprzyjaźnić się.

Na antenie MiniMini+ mali widzowie znajdą seriale popularne wśród dzieci na całym świecie, takie jak: „Noddy: detektyw w krainie zabawek”, „Tomek i przyjaciele”, „Bing” i „Barbie: Dreamhouse Adventures”, „Wissper”, „My Little Pony: Przyjaźń to magia” czy „Oli i Luna”.

Miło poinformować bo jeśli to widzisz znaczy to że dotarłeś na nasza nowa stronę

 www.canalplus-wroclaw.pl 

czeka za to  miła niespodzianka na hasło

eNCe peNCe i po eNCe

 podpisując nowa umowę z CANAL+ w naszym salonie  dostaniecie państwo antenę za 1pln.

Zespół doświadczonych ekspertów  dba o to, aby mieli Państwo jeden problem z głowy mniej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CANAL+ OFERTY  

Oferta z instalacją 

Przenieś swój dom do świata 4K
0 ZŁ ANTENA | 0 ZŁ AKTYWACJA | 0 ZŁ INSTALACJA
w dedykowanych pakietach 

Extra+ z CANAL+ 

Klient podpisujący umowę jeden z dedykowanych pakietów otrzymuje w ramach promocji następujące prezenty:

0 zł za bezpłatną standardową instalację zestawu satelitarnego
0 zł za antenę satelitarną z konwerterem Unicable (4K)
0 zł za aktywację dekodera głównego (także 4K Ultrabox+)

Powyższa promocja pojawi się w lipcowym, sierpniowym oraz wrześniowym wydaniu branżowego miesięcznika z poradami budowalnymi - „Murator”, jak również w wersji online na stronie internetowej www.miesiecznik.murator.pl.